Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

В гості до Грушевського

Событие не актуально

выход из метро Университет

Показать на карте

Хотите пройтись по следам Михаила Грушевского и полюбоваться киевскими тропиками, а затем зайти в гости в таинственную усадьбу? Популярный киевский гид Наталья Ходос проведет вас тропами экскурсии.

Михайло Грушевський, навчаючись і працюючи у Києві, любив проводити короткий час відпочинку у затінку алей ботанічного саду, де його друзі, студенти і колеги займалися дослідженнями у сфері ботаніки і біології. Йшов час... Михайло Грушевський залишає Київ, а коли повертається сюди з сім`єю, хоче оселитися поближче до таких улюблених місцин юності. Його дружині Марії сподобався маєток поблизу ботанічного саду, в серці відомого латинського кварталу. І за деякий час уже діти Грушевського бігали по ботанічному саду спекотними літніми днинами... Ми пропонуємо Вам пройтися улюбленими стежками Михайла Грушевського, знайти в ботанічному саду найсправжнісінькі кактуси, а потім завітати в гості до нього в ту саму садибу, яка зберігає чимало таємниць… Ми йдемо в гості, а значить на нас чекає чаювання на затишній веранді дому Грушевського, де поговоримо про славетну родину Маршрут: Зустріч біля виходу з метро Університет ( зліва біля карти для туристів) , ботанічний сад імені Олександра Фоміна (40 хв.), вулиця Паньківська, музей Михайла Грушевського (40 хв.) Вартість квитка - 160 грн з однієї особи (як дитини, так і дорослої).    

Гид: Наталья Ходос
Життя - цікава річ. Отримавши дві вищі освіти: технічну – НТУУ КПІ, і економічну - Київський державний університет підготовки кадрів, працюючи в банківській сфері, бухгалтерії апеляційного суду, я весь час захоплювалася мандрівками, а у вільний час писала вірші... Життя - цікава річ, тому, закінчивши курси екскурсоводів у Майстерні «Інтересного Києва», я дозволила собі піти з «правильної» роботи і зайнятися справою, яка мене надихає на нові звершення. Сьогодні я провожу авторські, збірні та оглядові екскурсії для дітей і дорослих. Колись Конфуцій сказав: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті... Здається, в мене це виходить.

Место проведения

yandex_map

выход из метро Университет

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии