Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Місцями Сили Києва

«Местами Силы Киева» в Киеве - цена, вход, адрес, афиша, отзывы
Событие не актуально

вулиця Володимирська, 4 зі сторони Десятинного провулку)

Показать на карте

Необычная экскурсия по самым загадочным и светлым местам Киева. Во время прогулки вы научитесь определять места насыщенные Силой Добра, а также узнаете, как правильно распоряжаться приобретенной позитивной энергетикой.

Київ — місто не лише прекрасне, але й загадкове. Тут позитивні та негативні зони змінюють одна одну просто дивовижно! Тут співіснують поруч — Світло і Морок, Добро та Зло. Але сьогодні мова піде про Добро, про так звані місця Сили. Їх кількість у Києві вражає! Природна енергетика столиці України — унікальна і потужна. Це визнали всі, хто цікавиться її вивченням. З цим змирилися навіть ті, хто нас не дуже полюбляє. Відомо, що місця Сили можуть відчутно впливати на психіку людини, змінювати її душевний стан, зцілювати недуги, без втручання лікаря. Проте, що не менш важливо,треба знати не лише, як їх знаходити, а й уміти правильно користуватись цим безцінним даром. Отже, запрошую вас на не зовсім звичну екскурсію. Моїм консультантом у цьому складному питанні став справжній професіонал, світлий і доброзичливий чоловік, який давно вивчає місця Сили в Україні і супроводжує до них інших. На екскурсії ви побачите: — єдиний в Києві храм з петриківським розписом (вас там будуть чекати, як дорогих гостей!); — київський Стоунхендж; — місце Сили, де можна ходити босоніж, навіть взимку; — відродження колишнього «храму на крові» з дивовижно світлою енергетикою; — мiсце Сили для сiмейних пар; — фрагмент служiння рiдновiрiв пiд вiдкритим небом; — інформаційний центр всього тіла Києва; — фонтан бажань(i не один!); — киворiй над святим пiдземним джерелом; — Мiсце Сили,яке любив вiдвiдувати талановитий кардiохiрург Микола Амосов; — старовинну хлiбню, де постiйно фiксують потужний енергетичний стовп; — багато-багато іншого. Звичайно, без цікавих історій не обійдеться. Додам: навіть, коли ми в щось не віримо, чогось не розуміємо,не сприймаємо і категорично заперечуємо – це не ознака того, що воно не існує. Також,в хлібні Софії Київської,ми подивимось: -живопис Олександри Кирилової(фактурно-колористичний тревелінг); -іконопис Олександра Клименка(в традиціях візантійського та українського середньовічного мистецтва); -урбаністичні фотографії Сергія Рубана(спiвпрацює з New York Institute of Photography).    

Гид: Елена Смовженко
Однажды в моей жизни случился Киев... Да-да, именно так - случился, подобно празднику, чуду или откровению. Подобно первой любви, которая приходит с опозданием, но ты понимаешь - ее стоило ждать. Подобно истине - это уже навсегда. С тех пор я пишу для Него свои искренние признания. И называю их просто - экскурсии.

Место проведения

yandex_map

вулиця Володимирська, 4 зі сторони Десятинного провулку)

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии