Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Місцями Сили Києва

«Местами Силы Киева» в Киеве - цена, вход, адрес, афиша, отзывы
Событие не актуально

вул.Володимирська,4 / пров.Десятинний

Показать на карте

Необычная экскурсия по самым загадочным и светлым местам Киева. Во время прогулки вы научитесь определять места насыщенные Силой Добра, а также узнаете, как правильно распоряжаться приобретенной позитивной энергетикой.

Київ — місто не лише прекрасне, але й загадкове. Тут позитивні та негативні зони змінюють одна одну просто дивовижно! Тут співіснують поруч — Світло і Морок, Добро та Зло. Але сьогодні мова піде про Добро, про так звані місця Сили. Їх кількість у Києві вражає! Природна енергетика столиці України — унікальна і потужна. Це визнали всі, хто цікавиться її вивченням. З цим змирилися навіть ті, хто нас не дуже полюбляє. Відомо, що місця Сили можуть відчутно впливати на психіку людини, змінювати її душевний стан, зцілювати недуги, без втручання лікаря. Проте, що не менш важливо,треба знати не лише, як їх знаходити, а й уміти правильно користуватись цим безцінним даром. Отже, запрошую вас на не зовсім звичну екскурсію,де ви побачите:   — єдиний в Києві храм з петриківським розписом (вас там будуть чекати, як дорогих гостей!); — київський Стоунхендж; — місце Сили, де можна ходити босоніж, навіть взимку; — відродження колишнього «храму на крові» з дивовижно світлою енергетикою; — мiсце Сили для сiмейних пар; — фрагмент служiння рiдновiрiв пiд вiдкритим небом; — інформаційний центр всього тіла Києва; — унікальне Мiсце Сили, де Михайло Врубель чаклував над зниклими янголами; — старовинну хлібню,де знаходиться потужний енергетичний стовп; -місце Сили,яке відвідував всесвітньовідомий кардіолог Микола Амосов; — багато-багато іншого.   Додам: навіть, коли ми в щось не віримо, чогось не розуміємо, не сприймаємо і категорично заперечуємо – це не ознака того, що воно не існує.   Також ми з вами оглянемо  надзвичайно цікаву виставку ,,Хліб на столі.Свята і повсякдення".

Гид: Елена Смовженко
Становиться экскурсоводом я не собиралась. Не было у меня таких планов. Ровно до знакомства с человеком, перевернувшим мое представление об этой профессии. Да, мне посчастливилось учиться у Рахлиной Элеоноры Натановны. 
 
И тогда в моей жизни случился Киев. Именно так – случился, подобно празднику, чуду или откровению. Подобно первой любви, которая приходит с опозданием, но ты понимаешь – ее стоило ждать. Подобно истине – это уже навсегда.
 
С тех пор я пишу для Него свои искренние признания. И называю их просто – экскурсии.

Место проведения

yandex_map

вул.Володимирська,4 / пров.Десятинний

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии