Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Стежками міста Ярослава

Экскурсия «Стежками міста Ярослава» в Киеве - афиша, купить билет, адрес, программа, цена, стоимость, дата, время
Событие не актуально

памятник Ярославу Мудрому ( метро Золотые Ворота)

Показать на карте

О богатырях Киева, старинных соборах, месте, где появилась традиция дарения колец, старейшем дереве города и многом другом вы услышите во время прогулки с гидом Натальей Ходос.

Екскурсія для школярів 9-14 років, створена мамою, щоб зацікавити сина вивчати історію.  Більш ніж півтори тисячі років красень Київ привертав увагу і друзів, і ворогів.  Славетне місто на берегу Дніпра знало часи розквіту й слави, руйнування, занепаду й нового відродження. Знання  про київську давнину - це археологічні дослідження, історичні документи, літописи, спогади сучасників подій. А крім того - думи, легенди, байки, які, хто знає, колись теж можуть виявитися правдою. Ми пропонуємо вам приєднатись до чудової прогулянки стародавнім містом, де сиве минуле співіснує із сьогоденням, де ви доторкнетесь до живої історії, відчуєте дихання віків над київськими кручами. Про що поговоримо? Про собор, «присвячений мудрості християнського вчення». Про монастир, з яким пов`язана традиція дарування каблучок. Про богатирів Києва та панування в Києві хана Батия. Про секрет, який об`єднує київські прикраси, гроші та... коней. Про найстарше дерево Києва, про яке й досі сперечаються історики. Про пам`ятник першій київський школі і приказку  про «хороших учнів», а ткож про безліч інших цікавих історій. На Вас чекають  чудові краєвиди, цікаві історії, компанія добрих друзів. Ми піднімемося на дзвіницю, щоб дізнатися про музику, яка лікує душі, і помилуватися славетним містом! Маршрут:  Золоті Ворота (заходимо до музею), Собор Софії Київської, Михайлівський Золотоверхий монастир,  Федорівська церква, Липа Петра Могили, Десятинна церква. Тривалість 2 – 2, 5 години.

Гид: Наталья Ходос

Життя - цікава річ. Отримавши дві вищі освіти: технічну – НТУУ КПІ, і економічну - Київський державний університет підготовки кадрів, працюючи в банківській сфері, бухгалтерії апеляційного суду, я весь час захоплювалася мандрівками, а у вільний час писала вірші...

Життя - цікава річ, тому, закінчивши курси екскурсоводів у Майстерні «Інтересного Києва», я дозволила собі піти з «правильної» роботи і зайнятися справою, яка мене надихає на нові звершення. Сьогодні я провожу авторські, збірні та оглядові екскурсії для дітей і дорослих.

Колись Конфуцій сказав: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті... Здається, в мене це виходить.

Место проведения

yandex_map

памятник Ярославу Мудрому ( метро Золотые Ворота)

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии