Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Київські смаколики

Экскурсия «Київські смаколики» - афиша, отзывы, цена
Событие не актуально

ул.Сагайдачного 27. возле ресторана Старе Запоріжжя

Показать на карте

Опытный киевский гид Наталья Ходос предлагает всем желающим прогуляться на свежем воздухе, а также узнать много интересного о вкусных визитках столицы. Маршрут экскурсии: ул. Сагайдачного — Киево-Могилянская академия — Контрактовый дом — фонтан Самсон, Фроловский монастырь, Житний рынок, ресторан «Гарбузик».

Рекомендований вік учасників - від  7 до 13 років. Дорослі також беруть участь в майстер-класі. Що може бути кращим, ніж прогулянка з сім`єю та друзяками на свіжому повітрі? А якщо така сама прогулянка та ще й з дегустацією і екскурсією? ОТОЖ! Під час екскурсії Ви дізнаєтеся: Які є смачні візитівки Києва; Що їли козаки; Як їжа допомагала студентам (бурсакам) заробляти гроші; Станете учасниками фестивалю вуличної їжі в Києві 18 століття; Дізнаєтеся, що їли монахи; Дізнаєтеся, хто ж такі були цукерники; Візьмете участь у приготуванні української страви, якій уже понад 400 років. Також Вас чекає дегустація страв, які куштували кияни у 17- 18 столітті, деякі з них ми їмо та п`ємо зараз. Ми відкрили далеко не всі карти. Приходьте побалакаємо, поїмо, отримаємо смачні подарунки та масу позитивних емоцій! Голодним ніхто не залишиться! Важливо! У вартість екскурсії включено дегустацію всіх смаколиків, а також особливий обід з майстер- класом (в одному колоритному ресторанчику на Подолі). Маршрут: вул.Сагайдачного, Києво-Могилянська Академія, Контрактовий дім, фонтан Самсон, Фроловський монастир, Житній ринок, ресторан Гарбузик.    

Гид: Наталья Ходос

Життя - цікава річ. Отримавши дві вищі освіти: технічну – НТУУ КПІ, і економічну - Київський державний університет підготовки кадрів, працюючи в банківській сфері, бухгалтерії апеляційного суду, я весь час захоплювалася мандрівками, а у вільний час писала вірші...

Життя - цікава річ, тому, закінчивши курси екскурсоводів у Майстерні «Інтересного Києва», я дозволила собі піти з «правильної» роботи і зайнятися справою, яка мене надихає на нові звершення. Сьогодні я провожу авторські, збірні та оглядові екскурсії для дітей і дорослих.

Колись Конфуцій сказав: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті... Здається, в мене це виходить.

Место проведения

yandex_map

ул.Сагайдачного 27. возле ресторана Старе Запоріжжя

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии