Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Вище неба або побачення в ТелеОлівці

«Выше неба, или Свидание в ТелеКарандаше» в Киеве - афиша, купить билет, адрес, дата, время, цена, стоимость, где, когда
Событие не актуально

вул. Ілленка. 42 Мельникова, (прохідна Телецентру)

Показать на карте

Приглашаем на прогулку по Киевскому телецентру. Вас ждет погружение в мир телевидения. И не просто погружение, а бескрайние пейзажи Киевских горизонтов со смотровой площадки 22-го этажа телецентра на Мельникова!

Запрошуємо на прогулянку Київським телецентром та його оглядовий майданчик, з якого видно Вогні нічного міста. На вас чекає занурення у світ телебачення. І не просто занурення, а безкраї краєвиди Київських горизонтів з оглядового майданчика 22 поверху телецентру на Мельникова у нічному світлі. Це екскурсія-шанс потрапити на закритий (режимний ) об’єкт - і фізично, і фігурально! Телелецентр – єдиний унікальний комплекс, збудований і пристосований спеціально для телевізійного мовлення, за 23 роки тут народилося чимало програм Першого каналу країни. Ми побуваємо в найбільшій та найменшій студіях, супутниковій, серверній, центральній та ефірній апаратних. А ще зазирнемо на… дах телецентру. Містичні легенди про привидів, що заблукали в гігантських підземеллях, а може – романтичні історії, які трапилися на самій верхівці Олівця? Де тут правда, а де вигадка? 

Гид: Наталья Ходос

Життя - цікава річ. Отримавши дві вищі освіти: технічну – НТУУ КПІ, і економічну - Київський державний університет підготовки кадрів, працюючи в банківській сфері, бухгалтерії апеляційного суду, я весь час захоплювалася мандрівками, а у вільний час писала вірші...

Життя - цікава річ, тому, закінчивши курси екскурсоводів у Майстерні «Інтересного Києва», я дозволила собі піти з «правильної» роботи і зайнятися справою, яка мене надихає на нові звершення. Сьогодні я провожу авторські, збірні та оглядові екскурсії для дітей і дорослих.

Колись Конфуцій сказав: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті... Здається, в мене це виходить.

Место проведения

yandex_map

вул. Ілленка. 42 Мельникова, (прохідна Телецентру)

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии