Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Вище неба або екскурсія в ТелеОлівець

«Выше неба, или Свидание в ТелеКарандаше» в Киеве - афиша, купить билет, адрес, дата, время, цена, стоимость, где, когда

250 грн

20, 29 июня

Выберите дату

Выберите время

Выберите дату

вул. Ілленка, 42 (колишня вул. Мельникова, прохідна Телецентру)

Показать на карте

Приглашаем на прогулку по Киевскому телецентру. Вас ждет погружение в мир телевидения. И не просто погружение, а бескрайние пейзажи Киевских горизонтов со смотровой площадки 22-го этажа телецентра на Мельникова!

Вище неба або екскурсія в ТелеОлівець

250 грн
Запрошуємо на прогулянку Київським телецентром та його оглядовий майданчик, з якого видно Вогні нічного міста. На вас чекає занурення у світ телебачення. І не просто занурення, а безкраї краєвиди Київських горизонтів з оглядового майданчика 22 поверху телецентру на Мельникова у нічному світлі. Це екскурсія-шанс потрапити на закритий (режимний ) об’єкт - і фізично, і фігурально! Телелецентр – єдиний унікальний комплекс, збудований і пристосований спеціально для телевізійного мовлення, за 23 роки тут народилося чимало програм Першого каналу країни. Ми побуваємо в найбільшій та найменшій студіях, супутниковій, серверній, центральній та ефірній апаратних. А ще зазирнемо на… дах телецентру. Містичні легенди про привидів, що заблукали в гігантських підземеллях, а може – романтичні історії, які трапилися на самій верхівці Олівця? Де тут правда, а де вигадка? 

Гид: Наталья Ходос

Життя - цікава річ. Отримавши дві вищі освіти: технічну – НТУУ КПІ, і економічну - Київський державний університет підготовки кадрів, працюючи в банківській сфері, бухгалтерії апеляційного суду, я весь час захоплювалася мандрівками, а у вільний час писала вірші...

Життя - цікава річ, тому, закінчивши курси екскурсоводів у Майстерні «Інтересного Києва», я дозволила собі піти з «правильної» роботи і зайнятися справою, яка мене надихає на нові звершення. Сьогодні я провожу авторські, збірні та оглядові екскурсії для дітей і дорослих.

Колись Конфуцій сказав: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті... Здається, в мене це виходить.

Место проведения

yandex_map

вул. Ілленка, 42 (колишня вул. Мельникова, прохідна Телецентру)

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии