Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Романтичні чаювання у музеї Грушевського

200 грн

13 июня

Выберите дату

Выберите время

Выберите дату

ст.м.Университет у выхода на улице, со стороны входа в Ботсад

Показать на карте

Романтичні чаювання у музеї Грушевського

200 грн
Київ надихає на неймовірні історії про кохання. Наша романтична імпреза розпочнеться у ботанічному саду ім. Фоміна, а потім ми продовжимо  бесіду в теплому затишному будинку родини Грушевських за чашкою запашного чаю. Запрошуємо вас на теплу романтичну екскурсію, під час якої ви дізнаєтеся: Яка подія ледве не завадила Миколі Костомарову та його коханій Аліні повінчатися, Які випробування випали на долю красуні Наталі Долгорукової-Шереметьєвої через кохання до власного чоловіка, Історію геніального Ференца Ліста та коханої Кароліни, Неймовірну історію Миколи Гумільова та Анни Ахматової, Інтимні подробиці особистого життя Михайла Грушевського, яких нікто не очікував.

Гид: Наталья Ходос

Життя - цікава річ. Отримавши дві вищі освіти: технічну – НТУУ КПІ, і економічну - Київський державний університет підготовки кадрів, працюючи в банківській сфері, бухгалтерії апеляційного суду, я весь час захоплювалася мандрівками, а у вільний час писала вірші...

Життя - цікава річ, тому, закінчивши курси екскурсоводів у Майстерні «Інтересного Києва», я дозволила собі піти з «правильної» роботи і зайнятися справою, яка мене надихає на нові звершення. Сьогодні я провожу авторські, збірні та оглядові екскурсії для дітей і дорослих.

Колись Конфуцій сказав: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті... Здається, в мене це виходить.

Место проведения

yandex_map

ст.м.Университет у выхода на улице, со стороны входа в Ботсад

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии