Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Прогулянка з віялом, або Стережіться жінок!

Экскурсия «Прогулянка з віялом, або Стережіться жінок!» в Киеве - цена, вход, адрес, афиша, отзывы

200 грн

15, 29 июня

Выберите дату

Выберите время

Выберите дату

ст.м.Арсенальна біля пам'ятника українським військовослужбовцям (гармата)

Показать на карте

Если женщина лишена прав решать свою собственную судьбу, она будет решать судьбу государства. И в ее руках даже веер превратится в мощное оружие! Недаром же французы говорят, что этот аксессуар в руках красавицы — скипетр на владение миром.

Прогулянка з віялом, або Стережіться жінок!

200 грн
Якщо жінка позбавлена прав вирішувати свою власну долю, вона буде вирішувати долю держави! І в її руках навіть найкуртуазнійший аксесуар – віяло – перетвориться на потужну зброю! Недарма ж французи говорять, що віяло в руках красуні – скіпетр на володіння світом! Обіцяю, що в ваших руках віяло виглядатиме не тільки вишуканим, але й красномовним, зухвалим і небезпечним! Ми будемо ним «говорити». Ми навчимося «читати» його мову… Ми підемо за тінню віяла, що прихована у київських підворіттях, та: - пригадаємо основне правило pick up при дворі Богдана Зіновія Хмельницького; - навчимось декільком таємним знакам з арсеналу великопанських левиць-шпигунок; - дізнаємось, як тримала віяло Імператриця Єлизавета, відновлюючи титул гетьмана Лівобережної України; - побачимо, яким помахом віяла вирішилась доля гетьмана Івана Мазепи; - пожартуємо, з приводу останнього аргументу Михайла Ломоносова на вченій раді; - пересвідчимось в тому, що в ісламських країнах віяло «мовчить»; - запам’ятаємо, чому І.Ю. Рєпін позбавляючи віяла, перетворює свою модель на черницю та чому за відмову від криноліну в середині ХІХ століття жінок переслідували... І, нарешті, ми знайдемо загублене, майже сто років тому віяло, а ще будемо милуватися вишуканим вінтажним вбранням з колекції «Victoria Museum».(пров. Бутишів, 23). Запрошую вас відкинути серпанок з таємниць минулого!

Гид: Міла Кононова

Я інженер-теплоенергетик за фахом, «фізик» в сенсі «не лірик» - за світосприйняттям, але не коли йдеться про Київ!

П’ять поколінь моєї родини жили в Києві і він просто «тече» в моїй крові. А скільки київських легенд стали окрасою мого дитинства… Захоплення містом все життя шукало виходу і ось можливість - Майстерня для екскурсоводів, яку пропонує Интересный Киев, а я - вдячний і захоплений підмайстерок цієї Майстерні! А оскільки Київ – це моє найпалкіше захоплення, я взяла до рук кастаньєти. Повірте, що саме так доречно мандрувати Києвом, адже назва «кастаньєти» з іспанської перекладається як «невеличкі каштани»…

Место проведения

yandex_map

ст.м.Арсенальна біля пам'ятника українським військовослужбовцям (гармата)

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии