Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Прогулянка з віялом, або Стережіться жінок!

Экскурсия «Прогулянка з віялом, або Стережіться жінок!» в Киеве - цена, вход, адрес, афиша, отзывы
Событие не актуально

ст.м.Арсенальна біля пам'ятника працівникам з-ду Арсенал (гармата)

Показать на карте

Если женщина лишена прав решать свою собственную судьбу, она будет решать судьбу государства. И в ее руках даже веер превратится в мощное оружие! Недаром же французы говорят, что этот аксессуар в руках красавицы — скипетр на владение миром.

Якщо жінка позбавлена прав вирішувати свою власну долю, вона буде вирішувати долю держави! І в її руках навіть найкуртуазнійший аксесуар – віяло – перетвориться на потужну зброю! Недарма ж французи говорять, що віяло в руках красуні – скіпетр на володіння світом! Обіцяю, що в ваших руках віяло виглядатиме не тільки вишуканим, але й красномовним, зухвалим і небезпечним! Ми будемо ним «говорити». Ми навчимося «читати» його мову… Ми підемо за тінню віяла, що прихована у київських підворіттях, та: - пригадаємо основне правило pick up при дворі Богдана Зіновія Хмельницького; - навчимось декільком таємним знакам з арсеналу великопанських левиць-шпигунок; - дізнаємось, як тримала віяло Імператриця Єлизавета, відновлюючи титул гетьмана Лівобережної України; - побачимо, яким помахом віяла вирішилась доля гетьмана Івана Мазепи; - пожартуємо, з приводу останнього аргументу Михайла Ломоносова на вченій раді; - пересвідчимось в тому, що в ісламських країнах віяло «мовчить»; - запам’ятаємо, чому І.Ю. Рєпін позбавляючи віяла, перетворює свою модель на черницю та чому за відмову від криноліну в середині ХІХ століття жінок переслідували... І, нарешті, ми знайдемо загублене, майже сто років тому віяло, а ще будемо милуватися вишуканим вінтажним вбранням з колекції «Victoria Museum».(пров. Бутишів, 23). Запрошую вас відкинути серпанок з таємниць минулого!

Гид: Міла Кононова

Я інженер-теплоенергетик за фахом, «фізик» в сенсі «не лірик» - за світосприйняттям, але не коли йдеться про Київ!

П’ять поколінь моєї родини жили в Києві і він просто «тече» в моїй крові. А скільки київських легенд стали окрасою мого дитинства… Захоплення містом все життя шукало виходу і ось можливість - Майстерня для екскурсоводів, яку пропонує Интересный Киев, а я - вдячний і захоплений підмайстерок цієї Майстерні! А оскільки Київ – це моє найпалкіше захоплення, я взяла до рук кастаньєти. Повірте, що саме так доречно мандрувати Києвом, адже назва «кастаньєти» з іспанської перекладається як «невеличкі каштани»…

Место проведения

yandex_map

ст.м.Арсенальна біля пам'ятника працівникам з-ду Арсенал (гармата)

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии