Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Трамвайне чаювання з самоваром

«Трамвайне чаювання із самоваром» в Киеве - цена, вход, афиша, отзывы
Событие не актуально

Контрактовая площадь, конечная остановка трамваев

Показать на карте

Всех желающих ждут на экскурсии о чае и киевлянах.

Наша екскурсія про чай і киян. З вікон трамваю, який мчатиме нас у Пущанський парк, як у різнокольоровому калейдоскопі ми побачимо Київ крізь призму чаю. Почуємо як давно кияни п'ють чай, як чай змінював місто і як змінювався сам. Більшість з нас звикла ставитись до цього напою, як до чогось буденного. Але на єкскурсії ми опинимось в різноманітному багатоликому світі чаю. Ми дізнаємось, що колись він був напоєм тільки заможних людей. Спробуємо себе в ролі дегустаторів найдорожчого в світі китайського чаю. У чудовому Пущанському парку власноруч розкочегаримо самовар і послухаємо його пісні. Почаюємо вприкуску за купецькими традиціями киян 19-го століття, І наостанок скуштуємо улюблений чай сучасних чаєманів зі сходу - чай з перлинками. Чекаємо також і на дітей. Нам буде дуже потрібна їхня допомога.

Гид: Марина Севрук и Галина Данилова
Я - Марина Севрук.
В Києві з 2000 року.  Люблю ходити і слухати; ходити і говорити. Скрізь, де можна не користуватись транспортом, обираю пішу прогулянку. Київ - прекрасний, тут є де пройтись.  А пересічні кияни бувають, не менш цікавими за одеситів.  Бажання ділитись з людьми цікавими історіями нашого міста і  далі його пізнавати привело мене до однодумців з "Цікавого Києва".  І от мій дебютний проект...  Приходьте - буде цікаво.
 
Данилова Галина
Киев - удивительный город. Вот уже почти 12 лет, как я стала его частью. У города особый дух. Делиться своей любовью и восхищением меня научила мастерская “Интересный Киев”.  Я оставила свою прежнюю профессию экономиста и рассказываю людям о Киеве. Это истинное наслаждение гулять его улицами, рассматривать старинные дворики и особняки, прикасаться к его истории вместе с киевлянами и гостями города. Одна девушка после экскурсии сказала: “ Я думала, что самый красивый город в мире  - Париж, но теперь я знаю, что это Киев”. Я с ней согласна. Ведь красота заключена не только в улицах и зданиях, а еще и в людях, их судьбах, которые так же удивительны, как и судьба самого города. Давайте вместе наслаждаться, погружаясь в Киев и растворяясь в нем.

Место проведения

yandex_map

Контрактовая площадь, конечная остановка трамваев

Отзывы (1)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии

Oleg 09.03.2020
Сьогодні були на екскурсії, сподобалось. Давно стільки смачного чаю не коштував. Дякую.
Ответить