Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Трамвайне чаювання з самоваром

«Трамвайне чаювання із самоваром» в Киеве - цена, вход, афиша, отзывы

350 грн

28 июня

Выберите дату

Выберите время

Выберите дату

остановка трамваев возле выхода из метро Контрактовая площадьКонтрактовая площадь, конечная остановка трамваев

Показать на карте

Всех желающих ждут на экскурсии о чае и киевлянах.

Трамвайне чаювання з самоваром

350 грн
Наша екскурсія про чай і киян. З вікон трамваю, який мчатиме нас у Пущанський парк, як у різнокольоровому калейдоскопі ми побачимо Київ крізь призму чаю. Почуємо як давно кияни п'ють чай, як чай змінював місто і як змінювався сам. Більшість з нас звикла ставитись до цього напою, як до чогось буденного. Але на єкскурсії ми опинимось в різноманітному багатоликому світі чаю. Ми дізнаємось, що колись він був напоєм тільки заможних людей. Спробуємо себе в ролі дегустаторів найдорожчого в світі китайського чаю. У чудовому Пущанському парку власноруч розкочегаримо самовар і послухаємо його пісні. Почаюємо вприкуску за купецькими традиціями киян 19-го століття, І наостанок скуштуємо улюблений чай сучасних чаєманів зі сходу - чай з перлинками. Чекаємо також і на дітей. Нам буде дуже потрібна їхня допомога.

Гид: Марина Севрук и Галина Данилова
Я - Марина Севрук.
В Києві з 2000 року.  Люблю ходити і слухати; ходити і говорити. Скрізь, де можна не користуватись транспортом, обираю пішу прогулянку. Київ - прекрасний, тут є де пройтись.  А пересічні кияни бувають, не менш цікавими за одеситів.  Бажання ділитись з людьми цікавими історіями нашого міста і  далі його пізнавати привело мене до однодумців з "Цікавого Києва".  І от мій дебютний проект...  Приходьте - буде цікаво.
 
Данилова Галина
Киев - удивительный город. Вот уже почти 12 лет, как я стала его частью. У города особый дух. Делиться своей любовью и восхищением меня научила мастерская “Интересный Киев”.  Я оставила свою прежнюю профессию экономиста и рассказываю людям о Киеве. Это истинное наслаждение гулять его улицами, рассматривать старинные дворики и особняки, прикасаться к его истории вместе с киевлянами и гостями города. Одна девушка после экскурсии сказала: “ Я думала, что самый красивый город в мире  - Париж, но теперь я знаю, что это Киев”. Я с ней согласна. Ведь красота заключена не только в улицах и зданиях, а еще и в людях, их судьбах, которые так же удивительны, как и судьба самого города. Давайте вместе наслаждаться, погружаясь в Киев и растворяясь в нем.

Место проведения

yandex_map

остановка трамваев возле выхода из метро Контрактовая площадьКонтрактовая площадь, конечная остановка трамваев

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии