Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Вечір романсів від Олени Смовженко

300 грн

30 июня

Выберите дату

Выберите время

Выберите дату

Музей Михаила Булгакова

Показать на карте

Вечір романсів від Олени Смовженко

300 грн
Романс, на відміну від інших пісень, вважається більш витонченим видом мистецтва.  Його мелодійна подача потребує певної професійної підготовки, обов'язково - музичний супровід, та й стиль виконання романсів особливий. Отже, саме такою, особливою і небуденною, буде і наша з вами зустріч. Ви почуєте найвідоміші твори цього жанру в напрочуд талановитому виконанні. Та й хіба може бути інакше, коли за справу береться Заслужена артистка України Ганна Бубнова і її найкраща учениця, лауреат міжнародних та всеукраїнського конкурсів Ірина Бокал! Ми підібрали для вас романси класичні, сучасні, іноземні, щиро українські, ті, що звучать в улюблених фільмах і на світових сценах. Але чи задумувались ви, що кожен з них має свою унікальну історію? Кожен романс - це, по суті, квінтесенція чиєїсь долі, де поєднались кохання, зустрічі-прощання, радість, сльози, особисті падіння і злети. Тому сьогодні ми не тільки заспіваємо, а й розповімо, як саме створювались ці музичні шедеври. Тим більше, що деякі з них мають пряме відношення до Києва і його мешканців. Ви дізнаєтесь: - яка любовна трагедія Івана Буніна, справжній сонячний напад, стали темою відомого романсу Сергія Рахманінова; - як соцький Мусій та його зальоти благословили на довге життя кілька українських романсів; - що спільного між поезією Ліни Костенко і сучасною французькою музикою; - як спів  "для себе" в київському готелі вивів сором’язливу покоївку на музичний Олімп; - який романс співав перед розстрілом уславлений білогвардійський адмірал, і чим це обернулось для подальшої долі романсу; - як наше місто і Володимир Басов осучаснили те, що колись було заборонено. Збираємось в музичній вітальні музею Булгакова, де панують затишок та білий рояль. Звичайно, після його закриття, коли ви будете єдиними гостями цього дому.

Гид: Елена Смовженко
Становиться экскурсоводом я не собиралась. Не было у меня таких планов. Ровно до знакомства с человеком, перевернувшим мое представление об этой профессии. Да, мне посчастливилось учиться у Рахлиной Элеоноры Натановны. 
 
И тогда в моей жизни случился Киев. Именно так – случился, подобно празднику, чуду или откровению. Подобно первой любви, которая приходит с опозданием, но ты понимаешь – ее стоило ждать. Подобно истине – это уже навсегда.
 
С тех пор я пишу для Него свои искренние признания. И называю их просто – экскурсии.

Место проведения

yandex_map

Музей Михаила Булгакова

Отзывы (1)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии

Irina Nikiforova 11.10.2019
Пронизлива та чуттєва авторська робота неперевершеної Олени Смовженко в тандемі з талановитими музикантами та співаками.
Бажаєте незабутніх вражень - вам точно сюди!)
Ответить