Фильтр по событиям:

Будь в курсе всех
развлечений столицы!

Таємниці підземель Зеленого театру

Событие не актуально

на виході з метро Арсенальна

Показать на карте

Запрошуємо на екскурсію про одне з найбільш містичних і таємничих місць Києва - Зелений театр. "Зелений театр" - майданчик для масових заходів та кінотеатр під відкритим небом, що був збудований у 1949 році. Він двічі горів, тричі закривався і відомий своїми страшними легендами, «прокляттям вогню» і підземеллями. І не дивно, адже «театр» збудовано якраз на місці стародавнього Провалля – місця дуже містичного, сповненого моторошних легенд і таємниць. На нашій екскурсії ми зазирнемо в таємничі підземелля, дізнаємося про містичного Господаря та побачимо, як виглядала «Зеленка» більш ніж півтори сотні років тому.

Гид: Тетяна Адамус

За фахом я історик, за покликанням – мандрівниця та шукачка пригод, а в душі – трошечки відьма. Тому екскурсії в мене – незвичайні. Є в мене прогулянка таємними двориками і та по Місцях Сили, екскурсії про відьом і про київські борделі 19 століття, прогулянка по Лисій горі і нічна екскурсія кладовищем. А крім того – багато інших нестандартних екскурсій та проектів, наприклад, затишні зимові лекції та онлайн-екскурсії.

У Києві я живу майже двадцять років. І для мене це не просто місто, а величезне поле для дослідження. Тут серед будинків загубилися відголоски минулого – неймовірні історії про незвичайних людей, про місця та культуру. Це місто манить мене, як дивний екзотичний птах манить дослідника – хочеться зловити його в кадр, зібрати яскраві пір’їнки-історії і показати людям. Це я й роблю на своїх екскурсіях.

На моїх прогулянках екскурсанти пізнають незвичайні сторони Києва, його неймовірні історії і маленькі таємниці, загадують бажання, милуються краєвидами і навіть… ворожать. Приходьте – буде цікаво!

Место проведения

yandex_map

на виході з метро Арсенальна

Отзывы (0)

Поделитесь с нами вашии мнением о событии или мероприятии